Fall Guys Xbox ve Switch’e Gelmeyecek

LOLCU

1. Lv. - Öğrenci
Katılım
15 Kas 2021
Mesajlar
3

Kısa bir süre önce 6.sezonu başlayan Fall Guys oyunundan kötü bir haber geldi.​Epic Games’in satın aldığı Mediatonic tarafından geliştirilen Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun yeni sezonu ile birlikte Xbox ve Switch’e geleceği hakkında yeni bir açıklama yapıldı.


Yapılan açıklamaya göre Fall Guys Xbox ve Switch’e gelmeyecek.


Fall Guys Xbox ve Switch Kullanıcıları İçin Kötü Haberi Verdi​resim_2021-12-03_135032.pngFall Guys 6. sezonu kısa bir süre önce başladı. Yeni sezonla birlikte oyuna pek çok yeni içerikle birlikte yeni ödüller eklendi. Fall Guys yeni sezonla birlikte Epic Games hesabını zorunlu hale getiriyor bunu da çapraz platform desteği sunmak için yapıyordu. Epic Games hesabı ile Fall Guys oyununa giriş yapan oyuncular mevcut ilerlemelerine PC ya da PlayStation’da devam edebiliyordu. Fall Guys oyununun yeni sezonu ile birlikte çapraz platform desteğine kavuşmuş olması sonrasında, pek çok oyuncu Fall Guys Xbox ve Switch’e geliyor diye sevinmeye başlamıştı.

Geliştirici tarafından yayımlanan bir blog gönderisinde oyuncuların bu söylentilerine dair açıklamalarda bulunuldu. Yapılan açıklamada, oyuncuların bu söylentilere inanmaması gerektiği belirtildi. Stüdyo oyunun Xbox ve Switch platformuna yakın sürede gelmeyeceğini ancak stüdyonun planları arasında oyunu Xbox ve Switch’e getirmenin de yer aldığı belirtildi.

resim_2021-12-03_135125.png


Mediatonic, “Herkesin Fall Guys Xbox ve Switch çıkışını beklediğini ve bu konuda heyecanlı olduklarını biliyoruz. Sosyal medyada yeni sezonla birlikte oyunun yeni platformlara geleceğine dair pek çok spekülasyon yer alıyor. Durumun böyle olmadığını açıklamak istiyoruz. Sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz. Oyunun geliştirme sürecindeki en önemli önceliklerimizden birisi Fall Guys Xbox ve Switch desteği sunmak. 2022 yılı içinde sizlerle daha fazla bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.
 
Üst